قوانین عمومی

به طور پیش فرض ورود کلیه کاربران به سایت ای ابزار به منزله اطلاع و آگاهی کامل از قوانین جاری کشور و رعایت اصول و قانون تجارت و همچنین مقررات ای ابزار می باشد.

ثبت سفارش به منزله قبول خرید و مقررات مربوطه آن کالا می باشد.

استفاده کاربر از امکانات و سرویس های ای ابزار به منزله پذیرش قوانین قبلی و رویه های جدید می باشد و کاربر مسئولیت اطلاع از قوانین و تغییرات آن  را دارد. بدیهی است کاربر به شخص حقوقی یا حقیقی گفته می شود که با نام کاربری خود اقدام به ثبت سفارش و یا استفاده های دیگر از خدمات ای ابزار می کند.

مسئولیت کیفی کلیه کالاهای ارائه شده توسط ای ابزار به عهده فروشگاه ای ابزار بوده و شرکت زینان ابنیه پشتیبان این فروشگاه می باشد و مسئولیت تضامنی دارد. ارسال فاکتور از طریق های مختلف ممکن است انجام گیرد که خریدار حق دارد تقاضای فاکتور دیجیتالی یا فیزیکی بنماید.

با توجه به اینکه کاربر از طریق ارتباط الکترونیکی تقاضای خود را ثبت می کند، ای ابزار حق دارد که به صورت الکترونیکی پاسخ شما را ارسال نماید.

ای ابزار فقط از طریق وب سایت خودeabzar.net  با کاربران ارتباط برقرار می کند و اعلام می دارد هیچ روش دیگری برای ارتباط مانند تلگرام، واتس اپ، اسکایپ و غیره ندارد و فقط از طریق ایمیل با شما ارتباط دارد.

روز کاری در ای ابزار شنبه تا چهارشنبه می باشد و روز جاری تا ساعت یک بعد از ظهر می باشد و سفارش پس از آن در روز بعد ثبت می شود.

از آنجا که ما یک فروشگاه تخصصی هستیم لازم و ضروری است کاربران نسبت به انتخاب کالا دقت لازم را بنمایند.

فرض ما این است که کاربران ای ابزار مصرف کننده نهایی هستند و چنانچه تعداد سفارش بیش از تعداد معقول مصرف باشد را قبلا با مدیریت فروشگاه هماهنگ نمائید.

حریم خصوصی

تاکید ای ابزار بر راز نگهداری و رعایت حریم خصوصی مشتریان و کاربران عزیز وظیفه خود می دانیم که تمامی تلاش خود را در جهت این مهم با ایجاد سپر آتشین و کمک متخصصین فنی انجام رسانیم.

با توجه اینکه ما برای ارسال صحیح و پردازش اطلاعات سفارش داده شده از طرق مشتری نیاز به ثبت اطلاعات درست از طرف کاربر را داریم لذا ثبت اطلاعات غلط موجب اخلال در سفارش می شود و مسئولیت آن به عهده کاربر می باشد.

شرکت زینان ابنیه مالک ای ابزار دارای فعالیت قانونی و مبتنی بر قانون تجارت الکترونیک می باشد.

کلیه فروش ها در قالب فاکتور رسمی و ارائه گواهی ارزش افزوده می باشد

برای اشخاص حقیقی کد ملی و کد شناسه ملی برای شرکت لازم و ضروری می باشد.

آدرس و ایمیل و شماره تلفن کاربر حقیقی یا حقوقی که در پروفایل خود ثبت می کند برای ما مورد تایید است و کلیه مکاتبات از این طریق می باشد. پس خواهشمندیم در زمان ثبت نام اطلاعات درست را ثبت نمایید

ای ابزار دارای شماره 09101065747 است که از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیام کوتاه ارسال می کند.

ما متعهد بر حفظ اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود هستیم.

خرید در آرامش و اطمینان را به شما وعده می دهیم.

‫0/5 ‫(0 نظر)